ÇİFT ANADİL EĞİTİM

Okulumuzda 3-6 yaş grubu öğrencilerimiz, İngilizceyi en çok tavsiye edilen Bilingual(Çift Anadil) Eğitim Sistemi uygulaması ile kalıcı olarak öğrenirler. Ayrıca öğrencilerimize ikinci dil olarak İspanyolca eğitimİ verilmektedir.

 

Erken dönemde hata yapma korkusunun olmaması, öğrenme isteğinin fazla olması, fiziksel ve bilişsel gelişimin öğrenmeye hizmet etmesi sebebi ile öğrenilen bilgi kalıcı olmaktadır. Bu sebeple Bilingual Eğitim Sistemi ile okulumuzda İngilizce eğitimi tam zamanlı olarak yoğun bir şekilde uygulanmaktadır.

 

Bilingual Eğitim Sistemi, öğrencilerimizin aynı mekân ve aynı zamanda iki farklı dilde öğrenim almalarını sağlayan bir sistemdir.Tüm sınıflarımızda, alanında uzman, bir branş ve bir İngilizce öğretmeni olmak üzere iki öğretmen derse birlikte girer.İngilizce öğretmeni ile sınıf öğretmeni içeriği önceden hazırlanmış dersleri birlikte gerçekleştirirler. Dersler iki aşamadan oluşur. İlk bölümdedersin konusuna, hikâyesine, aktivitesine göre öğrencilere, sınıf öğretmenleri tarafından bilgiler verilir. Daha sonra İngilizce öğretmenimiz dersin konusunu, hikâye anlatımını ya da aktivitelerini İngilizce olarak anlatır, yaptırır, kullandırır ya da uygulatır. Son olarak dersi bitirirken sınıf öğretmeni öğrenciler ile neler öğrenildiğini özetleyen bir çalışma yaparak dersini tamamlar.

ERKEN KAYIT FIRSATINI KAÇIRMAYIN !

Erken Kayıt fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede size ulaşalım.