ÇİFT DİPLOMA

İlkokul ve ortaokulda İngiliz Kültür Kolejleri’nde öğrenme sürecine devam eden öğrencilerimize Avrupa Dil Pasaportu ve Çift Diploma alma imkanı sunulur. Okulumuzda CFER (CommonEuropean Framework) Uluslararası Dil Portföyü rehber olarak alınmaktadır ve öğrencilerimiz uluslararası sınavlara girerek Dil Yeterlilik Pasaportlarını almaktadırlar.

Okulumuzda İngiltere’deki eğitim modeline paralel hazırlanan özel ders müfredatıuygulanır.Öğrencilerimiz8. sınıfa geldiklerinde ise uluslararası geçerliliği olan Dual Skills Diploma in English diploması almaya hak kazanırlar.

Uluslarası Denklik Diploması ile yurtdışındaki Lise ve Üniversitelere sınavsız geçiş imkanına sahip olmaktadırlar.

Avrupa Dil Portfolyosu

Avrupa Dil portfolyosu, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’na (TheCommonEuropeanFramework)dayalı bir değerlendirme sistemidir. ‘Öğrenen özerkliği’ ve ‘Kendini Değerlendirme’ portfolyonun dayandığı eğitim kavramlarıdır.

Tüm öğrencilerimiz bu sürece girer ve dil yeterliliklerini Avrupa Dil Portfolyosu ile belgeler. Okulumuz Avrupa Konseyi tarafından onaylı olan bu programı uygulamaya yetkilidir.

Öğretmenlerimize TEFL Belgesi

Okulumuzun kurumsal yeterlilikleri İngiltere’de bulunan Harvard PublishhersandQualifications tarafından sertifikalandırılmıştır. Bu anlamda öğretmenlerimiz dünyanın her ülkesinde öğretmenlik yapma becerisi ve sertifikasını hizmet içi eğitimler ile alırlar.

Bu sebeple öğrencilerimiz dil yeterliliklerini dünya çapında tanınan sertifikaya sahip öğretmenler tarafından yetiştirilirler.

Yaz –Kış Okulları; Öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda İngiltere ve ABD'de seçkin yaz ve kış okulu programlarına katılma ve dili doğal ortamında kullanma ve tatil imkanı sunulmaktadır.

ERKEN KAYIT FIRSATINI KAÇIRMAYIN !

Erken Kayıt fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede size ulaşalım.